BLOG

 

Dlaczego my

Redukcja kosztów związanych z rekrutacją pracowników
Redukcja kosztów związanych z rekrutacją pracowników

Redukcja kosztów związanych z obsługą administracyjną
Redukcja kosztów związanych z obsługą administracyjną

Ograniczenie liczby stałych etatów
Ograniczenie liczby stałych etatów

Indywidualne podejscie do potrzeb klienta
Indywidualne podejscie do potrzeb klienta

Elastyczność zatrudnienia
Elastyczność zatrudnienia

Pofesjonalizm
Pofesjonalizm

 
 
Outsourcing

Profesjonalna kadra stanowi podstawę sukcesu każdej firmy. Niestety zatrudnienie wiąże się z ryzykiem i znacznymi kosztami, dlatego coraz więcej firm decyduje się powierzyć obsługę kadrową firmom zewnętrznym. Coraz bardziej popularny staje się outsourcing pracowników, który stanowi efektywne wsparcie bieżącej działalności firmy i niesie za sobą wiele korzyści.

ZOBACZ WIĘCEJ

 
 
Kadry, płace, payroll
Postaw na nowoczesne rozwiązania, które pozwolą twojej firmie zaoszczędzić i skupić się na celach biznesowych. Outsourcing kadr i płac to usługa ciesząca się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców w Polsce i na świecie. Odciąż własne moce przerobowe i ciesz się dostępem do wykwalifikowanych specjalistów z zakresu kadr i płac zawsze kiedy tego potrzebujesz. Zajmiemy się za ciebie m.in. prowadzeniem całości dokumentacji pracowniczej, wypłacaniem wynagrodzeń oraz wystawianiem świadectw pracy.
 
 
 
 
Master Vendoring
Korzystaj z innowacji, by rekrutacja i praca pozostały pod kontrolą. Usługa Master Vendoringu to odpowiedź na zapotrzebowanie firm korzystających z usług wielu agencji pracy jednocześnie. Różne agencje to często różne standardy pracy, inna dokumentacja i metody zarządzania personelem. By taka sytuacja nie skończyła się niepotrzebnym chaosem potrzebny jest „główny dostawca” pracy - Master Vendor. To on w imieniu klienta zarządza współpracą ze wszystkimi agencjami, pilnując, by wszystkie zadania były dobrze zrozumiane i wykonane jak należy. Jesteśmy jedną z pierwszych agencji pracy w Polsce oferujących tę nowatorską usługę.
 
 
Rekrutacja
Zatrudniaj pracowników łatwiej i szybciej, korzystając z doświadczenia specjalistów. Dzięki rozległym bazom kandydatów i wykorzystywaniu stosownych narzędzi proces rekrutacji trwa krócej i daje pewność dotarcia do najlepszych osób na każde stanowisko. Współpracując z agencją pracy tymczasowej HR Work korzystasz z naszego doświadczenia w zakresie znajomości rynku pracy i ofert konkurencji. Masz pewność, że twoja oferta pracy będzie atrakcyjna, analiza nadsyłanych aplikacji pójdzie sprawnie, a rozmowy kwalifikacyjne będą profesjonalne i bezstronne.
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl
© 2016 • All Rights Reserved