Dla kandydatów


Macro - Work to profesjonalna i doświadczona agencja zatrudnienia, która umożliwi Ci zdobycie pracy jakiej poszukujesz. Nasi specjaliści zajmą się Tobą i Twoimi oczekiwaniami.
Oprócz dostępu do szerokiego wachlarza atrakcyjnych ofert pracy, możesz również liczyć na wsparcie w zakresie przygotowania dokumentów rekrutacyjnych i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zabłyśniesz w oczach pracodawcy. 
Szukanie pracy jest teraz prostsze niż myślisz. Zarejestruj się w bazie kandydatów Macro-Work, a otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się oferta do której pasujesz!
Bez roznoszenia CV, bez stresujących telefonów. Tylko prosty formularz zgłoszeniowy dzieli Cię od znalezienia pracy, do której pasujesz.
Z nami zdobędziesz doświadczenie i poczujesz się doceniony!
Macro-Work koncentruje się na wysokiej jakości komunikacji i jasnych zasadach współpracy. Nie jesteś pozostawiony samemu sobie.
Dołącz do nas już dziś!

 

Korzyści

Znajdź pracę, do której będziesz pasować
Znajdź pracę, do której będziesz pasować

Masz prawo do świadczeń jak dla etatowych pracownikównp. do urlopu wypoczynkowego. Korzystaj również z bogatego programu lojalnościowego firmy Wadwicz pełnego nagród i benefitów!

Rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie
Rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie

Praca tymczasowa daje ogromne możliwości rozwoju, a także doskonalenia własnych umiejętności. Idealna dla osób, które lubią zróżnicowane wyzwania i środowiska pracy.

Zarabiaj lepiej
Zarabiaj lepiej

Jesteś potrzebny natychmiast? Wysokość Twojego zatrudnienia może być zatem wyższa niż za wykonanie takiej samej pracy przez pracownika zatrudnionego na stałe.

Pracuj kiedy chcesz
Pracuj kiedy chcesz

Dostosuj pracę do swojego stylu życia i potrzeb. Korzystaj z dni wolnych na weekendy czy święta lub zarabiaj właśnie wtedy za dodatkowe wynagrodzenie.

Daj pracy znaleźć Ciebie
Daj pracy znaleźć Ciebie

Osoby spełniające wymagania techniczne dotyczące danego rodzaju pracy mają często zagwarantowaną pracę praktycznie bez procesu selekcji.

Wybieraj z różnych ofert
Wybieraj z różnych ofert

Jesteś pracownikiem agencji więc prawdopodobieństwo zwolnienia jest niższe niż podczas stałego zatrudnienia. W razie zwolnień u pracodawcy, szybko znajdziemy Ci kolejną posadę.

 
 
Obowiązki i prawa pracownika tymczasowego
Pracownik tymczasowy często nie zna swoich praw i obowiązków. Może to wynikać na przykład z niezrozumienia przepisów. Tymczasem są kwestie, których należy mieć świadomość. Chodzi tu szczególnie o urlopy i warunki zatrudnienia.
 
 
Jak szybciej awansować w pracy?
Awans – to słowo, które działa na wielu ludzi niezwykle elektryzująco. Awansowanie to nasze marzenie. Gdziekolwiek nie pracujesz i czegokolwiek nie robisz, chcesz robić to za większe pieniądze i mieć większą władzę. Jak przyspieszyć otrzymanie awansu? Co zrobić, by szef Cię docenił? Jest na to kilka sprytnych sposobów.
 
 
 
 
Błędy, które możesz popełnić na rozmowie kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna to decydujący moment dla Twojego być lub nie być w danej firmie. Dlatego musisz podejść do niej poważnie i z pewną dozą ostrożności. Podręczniki autoprezentacji i szkolenia wizerunkowe uczą, jak wypaść dobrze na takiej rozmowie, ale często pomijają najpopularniejsze błędy, których należy się wystrzegać. 
 
 
O co zapytać pracodawcę podczas rozmowy rekrutacyjnej?
Rozmowa rekrutacyjna służy nie tylko szefowi do rozpoznania właściwych kandydatów na dane stanowisko, ale też samym kandydatom do zdecydowania, czy chcą pracować w konkretnej firmie. Kandydat nie powinien się bać zadawania rekruterom pytań, a wręcz powinien je zadawać. 
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl
© 2016 • All Rights Reserved